Telefon Numaramız

(0312) 326 65 65

Adresimiz

Etlik Ayvalı Cd. 113,Keçiören/Ankara

Dr.Ali AKKAYA

01.01.1969 yılında Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Uzunsöğüt köyünde doğdu. İlkokul ve ortaokulu Uzunsöğüt köyünde okudu, liseyi İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde TÜBİTAK Bursiyeri olarak yatılı okudu. Fakülteyi İstanbul Tıp Fakültesinde bitirerek yaklaşık 12 yıl kadar çeşitli kamuya ait hastanelerde hekimlik, başhekimlik ve idarecilik görevlerinde bulundu.

2000 Yılında Ankara da Deva Polikliniğini kurdu, kurucu başkanı ve başhekimi oldu. 2008 yılında polikliniği Tıp Merkezine çevirdi. 2012 yılında ilave katlarla 5 katlı müstakil 1000 m2 üzerindeki kullanım alanı ile ve modern tıbbi donanımla tıp merkezini yenileyip geliştirdi.
Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında yaptığı 40.000 civarındaki cerrahi sünnet deneyimi ile Tıp Merkezi bünyesinde Türkiye’nin en büyük Sünnet Sarayını hizmete açtı, halen Tıp Merkezinin yönetim kurulu başkanlığını devam ettirmektedir.

Hastanecilik sektöründe kendisini ve kurumunu kabul ettirmenin haklı gururunu yaşayan Dr. Ali AKKAYA halk ve çalışanları tarafından çok sevilmekte ve itimat edilmektedir. Mütevazı kişiliği, iyi hekimliği, girişimci ruhu ve dürüstlüğüyle tanınmaktadır. Hastanecilik alanında yeni yatırımlara hazırlanan Dr. Ali AKKAYA yakın zamanda bu sektörün en önde gelen isimlerden biri olmaya adaydır.

Kendisi evli, iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir, birçok dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında yönetim kurullarında aktif görevlerdedir. Sosyal sorumluluk projeleriyle yakından ilgilenmektedir.
Deva Tıp Merkezi Ailesi olarak uzman kadrolarımız, modern cihazlarımızla tüm Halkımıza hizmet vermekten onur duyarız.