Telefon Numaramız

(0312) 326 65 65

Adresimiz

Etlik Ayvalı Cd. 113,Keçiören/Ankara

Hakkımızda

previous arrow
next arrow
Slider

Özel Deva Tıp Merkezi Hakkında

2000 yılında Dr. Ali AKKAYA tarafından Deva Polikliniği adı altında Etlik de hizmete açılmıştır. Amacımız halkımıza güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda ikinci bir aile gibi sağlık hizmeti vermektir.

Gayemize ulaşmanın memnuniyetiyle kısa zamanda Etlik ve tüm Ankara da güvenilir bir sağlık merkezi haline geldik.

2008 yılında Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimizi daha da genişlettik.

ÖZEL DEVA TIP MERKEZİ adı artık güvenin adresi olmasının memnuniyetiyle branşlarımızı artırarak iki katlı binamızı 2012 yılında 4 katlı büyük bir sağlık merkezi haline getirdik.

Sünnet de yurt içi ve yurt dışında büyük başarı gösteren ve tüm Ankara halkı tarafından tercih edilen Başhekimimiz Dr. Ali AKKAYA çocuklarımızın isteği sonucunda tıp merkezimiz bünyesinde DEVA SÜNNET SARAYINI açarak hizmetimizde geldiğimiz son halimizi gururla tüm Türkiye ye sunmaktayız.

Vizyonumuz

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastaların sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını tespit ederek, modern ve temiz mekânlarda, uzman hekim kadromuz ile kaliteli, hızlı, güvenilir ve aynı zamanda ekonomik olan, sürekli kendini yenileyen sağlık hizmetlerimiz ile ‘ Tıp Merkezi denince akla gelen ilk isim” olmaktır.

Misyonumuz

Kurumsallaşma yolunda olan Özel Deva Tıp Merkezi bünyesinde, toplumun her kesiminden hastaya kaliteliden ödün vermeden sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek; hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmak.

Değerlerimiz;

Güler yüz, Çalışkan, Azimli, Saygı, Dürüstlük, İstikrar.